שאלות ותשובות

בהחלט. החברה מספקת שירות מקיף לכל קופות החולים בארץ, ובנוסף למשרד הבריאות, לבתי חולים, למשרד הביטחון, לנפגעי טרור ופעולות איבה, לנפגעי פעולות הנאצים ולמוסד לביטוח לאומי. כמו כן לקוחות פרטיים ומוסדיים נהנים משרותי החברה.

בהחלט כן. מרבית הגופים הממשלתיים מסייעים ברכישת ציוד עזר לנכים על פי העקרונות של חוק בריאות ממלכתי. גובה ההשתתפות של המדינה בהוצאות רכישת ציוד מותנה בסוג הפגיעה ובגורם המממן. ניתן לפנות ללשכות הבריאות השונות לצורך קבלת מידע.

בוודאי, קיימת אחריות על כל המוצרים בהתאם לסוג המוצר הנמכר, וזאת בכפוף לתנאי השימוש בכל מוצר ומוצר, כמו כן משך האחריות מתנה ממוצר למוצר וכל מקרה לגופו.

ר.שעל מייצגת את הקונצרנים המובילים בעולם בתחום כסאות גלגלים ואביזרי עזר לנכים. בין הקונצרנים הבולטים:
סאנרייז מדיקל – הקונצרן הגדול בעולם לייצור כסאות גלגלים מונעים ידנית.
פרייד מוביליטי – החברה המובילה בעולם בתחום כסאות ממונעים.
Ti –lite – חברה אשר מתמחה בייצור כסאות גלגלים עשויים טיטניום.
ועוד מגוון חברות בתחומים שונים.

בוודאי, החברה מספקת שירות לנכי צה"ל דרך משרד הביטחון,אגף השיקום, ומכבדת הפניות של נכי צה"ל.בחברה מועסקים יוצאי גפים לשעבר – אשר מכירים את מרבית נכי צהל בצורה אישית.

לחברה יש מגוון לקוחות – קשישים, מוגבלי הליכה, נכי גפיים, בני משפחותיהם, מוסדות כמו קופות חולים, בתי אבות, בתי חולים, בתי ספר וגנים לילדים מוגבלים, מועדוני ספורט לנכים. משרד הביטחון, קופות החולים וכו'.

שירות לבית הלקוח ניתן בעת הצורך ובמידת האפשר – הכל תלוי במוצר ובמורכבות התקלה לצורך העניין.

בוודאי. כסאות גלגלים ידניים המיוצרים בחברה מחויבים בתקן רשמי,ואילו נבדקים ומפוקחים על ידי מכון התקנים הישראלי, מוצרים אחרים אותם מייבאת החברה נושאים תקנים אמריקאים אירופאים וישראלים – הכל לפי סוג המוצר והדרישות החוקתיות.

החברה היא חברה משפחתית. מייסד החברה איצקוביץ יוסף הקים אותה בשנת 1974, והדור השני עובד בחברה משנת 1993 – 20 שנות ניסיון. בנוסף קיימים בחברה – מהנדס החברה עם ותק של מעל 30 שנה בתחום וטכנאים בעלי ותק של 17 שנים.

זמן אספקת המוצרים משתנה על פי סוג המוצר ומורכבותו – מאספקה מיידית כאשר המוצר במלאי, ועד 10 שבועות בהזמנות על פי התאמה אישית.

כן, חלק מן המוצרים ניתן לקבל לניסיון, למעט מוצרים אשר יש בהם אלמנט הגייני או בטיחותי.

בהחלט. לרשות החברה  עומד אולם התצוגה הגדול בארץ בגודל 350 מר' הממוקם בראשון לציון. ניתן לראות בו את כל מגוון המוצרים של החברה,ואף להתנסות במוצרים במקום.

בימים א'-ה' מ-08:00 בבוקר עד 17:00 אחה"צ וביום ו' מ-09:00 עד 13:00

כן, החברה נוסדה כיצרנית של כסאות גלגלים ואביזרי עזר ומאז מתמחה בייצור כסאות גלגליים מסורתיים לפי צורכי המשתמש ומגבלותיו. ברשותה מתקני ייצור מגוונים שעונים על כל צורך ובעייה והתמחותה היא התאמת כסאות גלגלים בצורה אישית.

החברה מתמחה בפתרונות ייחודיים והתאמות אישיות למוגבלויות השונות. בחברה אנשי מקצוע עם ניסיון של כ 30 שנה שביצעו התאמות לאלפי נכים מכל מגוון מוגבלויות באוכלוסיה. לחברה אמצעים טכנולוגים מהמובילים בענף וידע מעמיק בהבנת צרכי המשתמש ומגבלותיו.

בוודאי – חברתינו מתמחה בפתרונות יעודיים למוגבלויות שונות – ומשתמשת בטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום – פתרונות ייחודיים מפותחים ע"י מהנדסי החברה ומעניקים פתרון לכל סוג מוגבלות.

כמובן אנו עובדים עם המון בתי אבות במרכז ונותנים שירותים יום יומיים לקשישים הנזקקים בשירותי עזר לנכים וכו'

מעוניין במידע?
השאר פרטים וניצור עמך קשר

×
דילוג לתוכן