מאביזרים ועד מטפלת סיעודית – לעשות סדר בסיעוד

מוגבלויות, השפעות הגיל, ויכולות שונות, אינן מחייבות לחיות בחוסר סדר, ואפילו את הביורוקרטיה שכרוכה בסיעוד ניתן לסדר. מצבים סיעודיים אינם שקולים לכאוס ולחוסר אונים. שירותי עזר לנכים מעניקים כלים ואביזרים אשר מקלים על ההתנהלות עם מוגבלויות. בין שירותי העזר לאנשים בעלי מוגבלויות תוכלו למצוא כסאות גלגלים לגילאים שונים ולשימושים שונים, מערכות תמיכה, מנופים ומיטות, ולצדם גם שירותי סיעוד של מטפלת סיעודית. מטפלת סיעודית מגיעה על מנת לעזור בסיעוד עצמו, ולטפל גם בכל מה שנילווה אליו. מטפלת סיעודית תטפל גם בשימוש בעזרים, בתמיכה ובניידות. יציבות פיזית ויציבות בחיי יומיום מסודרים יקבלו חיזוק יעיל בידיה הנאמנות והמיומנות של מטפלת סיעודית.

 

סדר יום של טיפול

מטפלת סיעודית תדע לטפל על פי הצורך ועל פי צורכי המטופלים, גם באופן יומיומי. מטפלת סיעודית תדע לעשות סדר בסדר היום הטוב ביותר עבור המטופל או המטופלת, וטיפול של מטפלת סיעודית יעשה גם סדר בשימוש נכון באביזרי הטיפול והניידות הנלווים אל חיי היומיום של המטופלים. גם בשימוש מסודר בתרופות ניתן להשתמש בשירותיה של המטפלת הסיעודית, ובתחום זה הסדר חשוב לבריאות. מטפלת סיעודית מאפשרת להכניס סדר טיפולי לחיי המטופלים, סדר תפעולי בשימוש באביזרים ועזרים רלוונטיים, וגם סדר בחיי המשפחה כולה שיודעת שהטיפול נמצא בידיה המסורות והמסודרות של מטפלת סיעודית אמינה.

 

מטפלת סיעודית לחיים נגישים

כאשר הטיפול הנדרש בעזרתה של מטפלת סיעודית מוסדר, ניתן לקיים חיים נגישים ומסודרים. שימוש מסודר בשירותי עזר לנכים מציע מגוון אביזרים אשר מנגישים את המרחב הביתי ואת המרחב הסביבתי. מטפלת סיעודית מאפשרת שימוש נכון ויעיל במוצרים אלה. גם שימוש ביכולות האפשריות של המטופלים, עם או בלי אביזרי הניידות הנלווים, נשמר באופן יעיל ומטופל בעזרת הסדר שמציעה מטפלת סיעודית.

 

העזרה והעזרים – במה ניתן להיעזר

אז ראינו שעזרה מגיעה מכיוונה של מטפלת סיעודית, ולצדה יש שלל אביזרי עזר ומוצרים אשר עוזרים להקל על חיי היומיום במידת הצורך. לצד העזרה של מטפלת סיעודית לרוב תהיה גם עזרה משפחתית ואף קהילתית. ניתן וכדאי להיעזר גם במערכת, וניתן לקבל מהמדינה, מהביטוח ומביטוח לאומי סיוע ברכישה של ציוד עזר ובמימון הטיפול של מטפלת סיעודית. לשכות הבריאות, גופים ממשלתיים וקופות החולים תומכים במימון שרותי העזר וביחד עם המטפלת הסיעודית תוכלו לקבל חלק גדול מהעזרה הדרושה לטיפול מיטבי ולחיים נגישים ומתפקדים.

 

מטפלת סיעודית מניעה את גלגלי הטיפול

ניתן לקבל תמיכה בהתניידות בכסאות גלגלים קלים או ממונעים ואף מכסאות גלגלים עם תמיכה מורכבת. כסאות גלגלים גם יוכלו לקחת אתכם לטיולים או לאירועי ספורט, לבד או לצד מטפלת סיעודית. מטפלת סיעודית תוכל להיעזר במנופי שינוע על מנת לעזור לכם במעברים. ניתן להיעזר גם באביזרי תמיכה למקלחת ולשירותים, בהליכונים, בידיות תמיכה והתאמה, ובעיקר חשוב לוודא, אחרי שבחרתם מטפלת סיעודית אמינה, שכל אביזרי העזר מקצועיים ואמינים לא פחות.

שתף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם

נגישות לנכה בכיסא גלגלים

גם אנשים הרתוקים לכיסא גלגלים ואשר חופש התנועה שלהם מוגבל בהינתן מגבלתם זכאים ליהנות מחופש תנועה אפשרי, מניידות, משהייה במקומות שהגישה אליהם קשה אבל אפשרית.

קרא עוד »

מעוניין במידע?
השאר פרטים וניצור עמך קשר

×
דילוג לתוכן