הרבה יותר מזוג גלגלים

כסא גלגלים מהווה גם כיום את האופציה הטובה ביותר להתניידות לאנשים אשר סובלים מנכויות שונות באזור פלג הגוף התחתון. לצורך כך, יש לרכוש כסא גלגלים איכותי ביותר.

 

הסיוע של כסא גלגלים 

קשה להפריז בחשיבות ובתרומה של כסא גלגלים לחייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם כולו אשר מוגבלים בניידותם בשל בעיות רפואיות כאלה ואחרות וכסא הגלגלים מהווה בעצם "רגליים" לכל דבר עבורם, על כל המשתמע מכך. תופעת הנכות היא תופעה שעדיין מתקיימת מטבע הדברים, לצערנו הרב, וחשוב מאד שגם לציבור הנכים תהיה את היכולת להתנייד ממקום למקום בצורה הנוחה ביותר שניתן, ובעצם לקבל נגישות מלאה לכל אחד מן המתחמים השונים. על כן גם נעשית עבודה מתמשכת בנוגע לנגישות של המתחמים, הציבוריים והפרטיים כאחד לציבור הנכים. עם זאת, חשוב גם להבין כי לבחירת כסא גלגלים יש לא מעט השפעה על הקלות של האדם להגיע ממקום למקום .

 

הרבה יותר מזוג גלגלים 

חלק ניכר מן האנשים חושבים כי כסא גלגלים הוא בסך הכל סך המילים אשר מחברות אותו – כסא שאליו מחוברים זוג גלגלים. אולם בפועל, מדובר על מכשיר מתוחכם פי כמה. כסא גלגלים מודרני צריך לאפשר לאדם אש נמצא עליו את מקסימום היכולות שונות. הדבר כולל תנועה בין מעברים שונים, גם אם הם צרים יחסית. הכסא צריך גם לתמוך באדם ולאפשר לו להפעיל ביתר נוחות את כל השרירים שלו אש נמצאים במצב תקין. אחד מהאתגרים המרכזיים של אדם בעל נכות, הוא לא לשקוע בניוון כללי של איברים – מדובר על הנעת פלג הגוף העליון, הידיים, שרירי הצוואר וכיוצא באלה. מן הצד השני, אם מדובר על אדם אשר משותק כמעט בכל חלקי גופו – הרי שכסא הגלגלים צריך להתאים לצרכים שלו בצורה מושלמת ביותר, כך שהוא יוכל להמשיך ולתפקד היטב .

 

לבחון דגמים שונים 

בבחירת כסא גלגלים, חשוב מאד לשים לב לצרכים של האדם שיעשה שימוש באותו כסא. חשוב גם לבחון מראש כמה דגמים שונים, בהתאם לקטגוריה שמותאמת לאותו אדם. חשוב מאד לפנות מראש ליבואן ומשווק בארץ, אשר עובד עם המותגים המובילים בעולם של כסאות הגלגלים. כך אתם תוכלו לבחור את הדגם הטוב ביותר, שיסייע לאדם הנכה בצורה הטובה ביותר .

שתף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אולי יעניין אותך גם

נגישות לנכה בכיסא גלגלים

גם אנשים הרתוקים לכיסא גלגלים ואשר חופש התנועה שלהם מוגבל בהינתן מגבלתם זכאים ליהנות מחופש תנועה אפשרי, מניידות, משהייה במקומות שהגישה אליהם קשה אבל אפשרית.

קרא עוד »

מעוניין במידע?
השאר פרטים וניצור עמך קשר

×
דילוג לתוכן