אודות

אודות

ר.שעל הינה אחת החברות המובילות בהתאמה של ציוד עזר לבני הגיל השלישי הזקוקים לו, לבעלי צרכים פיזיולוגיים ייחודיים ולבעלי הגבלות תנועה.
הציוד שהחברה מתאימה ללקוחותיה הוא האיכותי ביותר הקיים כיום בשוק.
מיטב המוחות עמלו על מנת להתאים את כל פריטי הציוד המיובאים על ידי חברת ר.שעל בדיוק לצרכיהם של הלקוחות.

חברת ר.שעל מייצגת ומייבאת ציוד עזר מבית היוצר של מיטב יצרניות הציוד הייעודי לבעלי מוגבלויות ומבוגרים בגילאים מתקדמים:

  • פרייד מוביליטי, (Pride Mobility) – הקונצרן המוביל בעולם לייצור כיסאות גלגלים ממונעים
  • טאי לייט (TI LITE) – הקונצרן המוביל בעולם בייצור כסאות גלגלים טיטניום בהתאמה אישית

כל החברות שהוזכרו לעיל הינן חברות מובילות בתחומן ובעלות מוניטין, בעלות ותק וניסיון של עשרות רבות של שנים המשקיעות שאינן חוסכות במשאבים ובמאמץ לשפר את איכות החיים של הנזקקים לציוד ייחודי זה

ר.שעל – איכות והצלחה שעוברת במשפחה

חברת ר.שעל נמנית עם החברות הוותיקות בישראל בכלל, ובתחום ציוד העזר לבעלי מוגבלויות, בני הגיל השלישי ובעלי צרכים מיוחדים בפרט. החברה היא חברה משפחתית והיא קיימת מאז שנת 1974. מה שמייחד אותה מחברות אחרות הינו השילוב המוצלח שבין חברה גדולה, יוקרתית ומשגשגת מצד אחד ושמירה על האווירה המשפחתית הייחודית והקשר עם כל אחד מלקוחותיה לאורך שנים. אנו בחברת ר.שעל מאמינים כי השילוב הזה הינו נדבך חשוב בהצלחת החברה ובתחושת הביטחון שהחברה מעניקה ללקוחותיה ולהתאמה מיטבית של הציוד הנדרש לצרכיהם.

מעבר לכל אלה, הדבר החשוב ביותר בעיני בעלי החברה והעובדים בה הוא המקצוענות וההקשבה האמיתית ללקוח זיהוי הצרכים והבנת הרצונות שלו מחד והכרת מגוון הפתרונות האפשריים מאידך. כל לקוח הוא עולם ומלואו, ואנשי המקצוע המומחים של חברת ר.שעל בוראים אותו בכל פעם מחדש.

כל החברות שהוזכרו לעיל הינן חברות מובילות בתחומן ובעלות מוניטין, בעלות ותק וניסיון של עשרות רבות של שנים המשקיעות שאינן חוסכות במשאבים ובמאמץ לשפר את איכות החיים של הנזקקים לציוד ייחודי זה.. חשוב לציין כי חברת ר. שעל עובדת עם עוד מוסדות גדולים וקטנים בארץ, בין אם זה קופות חולים, למשרד הבריאות, לבתי חולים, בתי אבות במרכז ובכל הארץ…

מעוניין במידע?
השאר פרטים וניצור עמך קשר

×
דילוג לתוכן