דף הבית >> מאמרים >> על התמיכה של כסאות גלגלים

על התמיכה של כסאות גלגלים

בבואכם לבחור כסאות גלגלים עבור עצמכם או עבור קרובים שלכם כמו הורים, ילדים, אחים וכיוצא באלה, חשוב מאד לזכור כי מעבר לזוג הגלגלים של הכסא, חשוב מאד לשים לב גם למרכיבים של הכסא עצמו. זכרו כי האנשים אשר נמצאים על כסאות גלגלים לצמיתות הולכים לשבת עליהם שנים ארוכות מטבע הדברים (עד שיהיה צורך בהחלפת הדגם ), ועל כן חשוב מאד כי הם יהיו נוחים במיוחד עבורם ותואמים את כל הצרכים שלהם בצורה האיכותית ביותר שאפשר. ניתן להמשיל זאת ממש לבחירת הריהוט בביתכם - אתם יושבים עליו לא מעט, וחשוב לכם שהכסא, הספות והמיטה יהיו נוחים ביותר – חשוב לזכור כי כסא הגלגלים הוא הכל עבור ציבור הנכים.
 

אז על מה חשוב להקפיד בעת בחירת כסא גלגלים ?

בבחירת כסאות גלגלים יש לשים לב לריפוד ולכריות לכסאות גלגלים במידה ואלו נדרשים. יש כמובן אנשים אשר אינם זקוקים לכך. אלו הם אנשים אשר הפגיעה שלהם היא אך ורק בפלג הגוף התחתון, ובחלק העליון של הגוף הם בריאים לחלוטין. עם זאת, גם עבור אנשים אלו יש להקפיד על כך כי המושב האחורי יספק תמיכה ראויה לגב, מה שיאפשר לאדם לשבת זקוף בכסא .

יש כמובן אנשים אשר זקוקים לתמיכה גם בפלג הגוף העליון. במצב כזה יש לשים לב כי הכרית העליונה נוחה לאדם, וכי יש כריות מרופדות מיוחדות על כסאות הגלגלים, כך שהאדם ירגיש בנוח ביותר. אפשר לבחור גם כסאות גלגלים אשר יש בהם ריפוד נוסף ועבה יותר מאשר הכסאות הסטנדרטיים, במידה והדבר נדרש.
 

אפשר גם לבחון כמה דגמים

בבחירת כסאות גלגלים, ממש כמו כל מוצר אחר, רצוי להתנסות במספר דגמים לפני שבוחרים את הדגם היחיד. אם מדובר בדגם אשר לא מיועד עבורכם, חשוב מאד ללוות את האדם באופן אישי, ולשאול אותו עם אילו דגמים הוא חש יותר בנוח. במידה ואותו אדם מתקשה לתקשר עם הסביבה או שהוא חש בתחושה של עייפות כרונית כלשהיא , חשוב לשים לב לתגובות האינסטינקטיביות שלו, כדי לבחור את הדגם המתאים .

מתעניין במוצר זה?
השאר פרטים וניצור עמך קשר:
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
הערות:

לא מצאת את אשר חיפשת?
השאר פרטיך ונציג מטעמנו יחזור אליך טלפונית
תודה ר.שעל בע"מ

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):