דף הבית >> מאמרים >> מגוון כסאות גלגלים

מגוון כסאות גלגלים


אחד משני הסוגים המרכזיים של כסאות גלגלים אשר מוצעים לציבור המוגבל בהזזת פלג הגוף התחתון הוא כסאות גלגלים ממונעים. כסאות אלה מספקים מענה מושלם ליושבים עליהם.

 

כסאות גלגלים ממונעים כתחליף להליכה 

אדם אשר חווה מוגבלות פיזית כזו או אחרת של פלג הגוף התחתון , נדרש כידוע להשתמש בכסא גלגלים על מנת להתנייד ממקום למקום בצורה נוחה ואיכותית. עם זאת, יש קבוצה של אנשים אשר חייבים לעשות שימוש בטכנולוגיה של כסאות גלגלים ממונעים. אלו הם אנשים אשר שואפים לעצמאות בניידות שלהם, אך ידיהם אינן מאפשרות להם להניע את כסא הגלגלים בשל בעיות רפואיות שונות. על כן, הומצא הכסא הממונע, אשר בו עושים שימוש בהיגוי אוטומטי ובמנוע מכני, על מנת להניע את הכסא ממקום מקום. אבל כיצד בעצם הכסא מאפשר את הניידות במשטחים השונים ?


מתאים למספר משטחים 

בעקרון, כאשר מדובר על כסאות גלגלים ממונעים סטנדרטיים, הכוונה היא שהם מתאימים לרוב לתנאים בעיר רגילה. אלו הם כסאות גלגלים אשר יכולים להתמודד היטב עם מדרכות וכבישים, וגם יכולים לרוב לעמוד בפני מהמורות שונות בכביש. יש לזכור כי הכסא על פי רוב יכול לנוע במהירות גבוהה יותר מהליכה של אדם רגיל, ולכן חשוב שיהיו לו גם מנגנוני בלימה מתאימים, כדי להתמודד עם בורות או מהמורות שונות בדרכים .

מעבר לכך, יש גם כסאות גלגלים ממונעים שיכולים להתאים למשטחים מיוחדים. אם מדובר על אדם שנדרש לעבוד או אוהב להגיע למשטחים חוליים - ישנם כסאות מיוחדים המותאמים לכך באופן מושלם. יש גם כסאות גלגלים ממונעים שמותאמים ממש לתנאי שטח, והם לרוב מיוצרים בהתאמה אישית, ומחירם גם גבוה יותר. לרוב הכסאות הממונעים יש גם מנגנון האטה אוטומטי, שמאפשר להם לפעול במידה ומדובר על משטח חלקלק. כמו כן, לרובם ניתן להגדיר מגבלת מהירות נמוכה יותר מהמגבלה המקסימלית האפשרית של הכסא, כדי לנוע בבטיחות על כל משטח .


אתם יכולים להגשים כל חלום 

מה שחשוב להבין הוא שאם אתם או קרוביכם צריכים כסאות גלגלים ממונעים, אתם עדיין יכולים להגיע לכל מקום שרק תרצו. הטכנולוגיה כיום מאפשרת הפעלה והזזה של כסא הגלגלים על פני כל סוג משטח באשר הוא, ובמידת הצורך יש גם התאמות אישיות .

מתעניין במוצר זה?
השאר פרטים וניצור עמך קשר:
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
הערות:

לא מצאת את אשר חיפשת?
השאר פרטיך ונציג מטעמנו יחזור אליך טלפונית
תודה ר.שעל בע"מ

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):