דף הבית >> מאמרים >> כסאות גלגלים ממונעים

כסאות גלגלים ממונעים

כסאות גלגלים ממונעים מספקם מענה איכותי ביותר לאנשים נכים ומאפשרים להם להתנייד בצורה טובה למרות מוגבלותם. כיצד מטעינים את הכסאות הללו ולכמה זמן מספיקה ההטענה?

 

על הטעינה וההטענה של כסאות גלגלים ממונעים 

כאשר מדובר על כסא גלגלים רגיל, ברור כי התזוזה שלו היא פשוט על פי ההעדפה של האדם אשר יושב עליו באופן טבעי. עם זאת, כאשר זה מגיע אל כסאות גלגלים ממונעים, צריך להבין כי הסטנדרטים הם שונים לחלוטין. כסאות גלגלים ממונעים פועלים על בסיס של מנוע מכני נטען. כלומר, לפני השימוש בכסא הגלגלים, יש לטעון אותו במכשיר הטענה מיוחד, אשר מסופק ללקוח ביחד עם הכסא. מכאן עולה כמובן השאלה – למשך כמה זמן יכול הכסא לפעול בסופו של דבר ?


מרחקים משתנים בין הדגמים של כסאות גלגלים ממונעים 

משך המרחקים אשר כסאות גלגלים ממונעים יכולים לעבור, משתנה בהתאם לדגמים השונים. יש דגמים אשר זמן ההטענה מאפשר להם לנסוע למשך 20 ק"מ, ויש כאלה אשר זמן ההטענה מאפשר נסיעה של 50 ק"מ ואף יותר. חשוב לזכור כי מדובר תמיד על מרחקים בתנאים אידאליים. כלומר - בהנחה כי מדובר על דרך מישורית ונוחה, ולא על מהמורות, עליות חדות, וכיוצא בזה. על כן, אם אתם צריכים כסא גלגלים וגם אוהבים לטייל, כדאי בהחלט לקחת משתנה זה בחשבון. עם זאת, יש לזכור כי אפילו 20 ק"מ הוא מרחק גדול יחסית. כמו כן, על פי רוב לכסאות הממונעים יש צג מיוחד אשר מחווה על מידת ההטענה שלה, וכמה ק"מ הם עוד יכולים לעבור עד להטענה הבאה. כמו כן, לחלק מן הכיסאות הממונעים יש מנגנון ייחודי, אשר מאפשר את נסיעתם גם באופן ידני למי שרוצה בכך מעת לעת .


האם צריך לתכנן הכל מראש ? 

מצד אחד, אין כל צל של ספק שכאשר אתם מתניידים באמצעות כסאות גלגלים ממונעים יש לקחת בחשבון את ההטענה. מצד שני, יש לזכור כי רובנו עוברים בהליכה מרחקים קצרים למדי, בין אם מדובר על הליכה ברחוב או בתוך הבית שלנו. על כן, הטעינה היא על פי רוב רק פעם אחת במשך מספר ימים, וכמובן רצוי להטעין את הכסא בעת זמן השינה של האדם .

מתעניין במוצר זה?
השאר פרטים וניצור עמך קשר:
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
הערות:

לא מצאת את אשר חיפשת?
השאר פרטיך ונציג מטעמנו יחזור אליך טלפונית
תודה ר.שעל בע"מ

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):