דף הבית >> מאמרים >> ההתאמה של כסאות גלגלים ידניים

ההתאמה של כסאות גלגלים ידניים

אם עליכם לבחור כסאות גלגלים ידניים לצורך שימוש קבוע, חשוב מאד כי הכסא יותאם לכם באופן מושלם, או לכל מי שבסופו של דבר יעשה בו שימוש. זכרו כי ההתאמה צריכה להיות מושלמת ביותר, על מנת שהאדם יוכל לנצל עד למקסימום את תכונות הכסא. בסופו של דבר על האדם להפעיל את שרירי הידיים שלו על מנת לנוע ממקום למקום, ועל כן חשוב מאד שההתאמה תהיה מושלמת. השאלה היא, איך בעצם מוודאים את הנושאים הללו ?

שמים לב לכל מרכיבי הכסא הידני

קודם כל, נתחיל מהשילדה של כסאות גלגלים ידניים. השילדה חייבת להיות איכותית, ולעמוד גם בפני פגעי הזמן או בפני פגיעות שונות בדרכים. שימו לב שבסופו של דבר האחריות על הכסא - היא בעיקר אחריות על השילדה, וזו לרוב עומדת על ארבע שנים לפחות, ולעתים קרובות מדובר על תקופה ארוכה יותר. השילדה צריכה לספק את היציבות הבסיסית לכסא, והיא זו שגם יכולה לשאת את משקלו של האדם. ככל שהשילדה של כסאות גלגלים ידניים היא איכותית יותר ( כמו לדוגמה שילדה מטיטניום ) כך היא גם יכולה לשאת משקל גבוה יותר .

הדבר הבא שיש לשים לב אליו הוא המיקום של כל איברי הגוף. האדם שיושב על כסאות גלגלים ידניים צריך לחוש בנוח בכל גופו, והאזורים שאותם הוא לא יכול לחוש צריכים להיות ממוקמים על הכסא בצורה מושלמת, כך שהם לא יטרידו את מנוחתו של האדם. לרוב הכסאות יש גם ידיות אחוריות, שמאפשרות לאדם נוסף להזיז את הכסא ממקום למקום ואף להורידו על ידי מעלון מדרגות באופן הקל ביותר.

להתקדם עם השנים

קחו בחשבון, שאם אתם רוכשים לעצמכם או לאדם אחר כסאות גלגלים ידניים, הרי שבחלוף שנים אתם תצטרכו להחליף לדגמים אחרים. הדבר נובע מכך שגופו של אדם משתנה עם הגיל. הוא יהיה זקוק לכסא גדול יותר או לפעמים דווקא לכסא קל יותר לעת זקנה. חשוב לעקוב אחרי המצב הבריאותי והמלצת הרופאים, ואז להחליט האם בשלה העת לרכישה של כסא חדש .

מתעניין במוצר זה?
השאר פרטים וניצור עמך קשר:
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
הערות:

לא מצאת את אשר חיפשת?
השאר פרטיך ונציג מטעמנו יחזור אליך טלפונית
תודה ר.שעל בע"מ

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):